Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > “Avrupa hedefine ulaşacağız”

“Avrupa hedefine ulaşacağız”
Son Güncellenme : 26 Mar 2013 18:45

Bursaspor Genel Sekreteri İlhan Uslu, ”Kasımpaşa maçı bizim için çok önemli. Futbolcularımız ve teknik heyetimiz bu maçın önemini biliyor. Kazanan biz olacağız ve Avrupa hedefine ulaşacağız” dedi.

Uslu, Bursaspor’un özlüce Tesisleri’ndeki antrenmanını izledi. Saha kenarında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Uslu, hafta sonu deplasmanda karışlaşacakları Kasımpaşa’nın iyi bir takım olduğunu ancak Bursaspor’un daha iyi oynadığını söyledi.

Bursaspor olarak sahaya yansıttıkları futbol kalitesinin maçtan maça değiştiğini belirten Uslu, ”Kasımpaşa maçı bizim için çok önemli. Futbolcularımız ve teknik heyetimiz bu maçın önemini biliyor. Kazanan biz olacağız ve Avrupa hedefine ulaşacağız” diye konuştu.

Uslu, bir gazetecinin, ”Hakem kararları maçı etkiler mi? Bundan çekiniyor musunuz?” sorusunu, ”Sen Bursaspor’sun, hakemi de yeneceksin, 1 atacaklarsa 2 atacaksın’ anlayışını yerleştirebiliyorsak hakemler bizi etkilemez. Şanssızlıklar olabilir ama ‘biz iyi oynadıktan sonra hakemi de yeneriz’ diyemiyorum. Onların art niyetli olduklarına da inanmak istemiyorum. Bizim söylediğimiz; yapılan hatalarla alakalı, art niyetle alakalı değil. Olmamasını diliyoruz” diye yanıtladı.

Bursaspor’un bu yıl 50. kuruluş yıl dönümünü kutlayacağını anımsatan Uslu, bu özel yılla ilgili çeşitli projeler hazırladıklarını belirtti. Uslu, geçen hafta bir köy okulunu ziyaret ettiklerini hatırlatarak, ”Bu hafta da bir okula gitmeyi düşünüyoruz. Nisan ayı içinde Bursaspor fotoğraf sergimizi gerçekleştireceğiz. Mayıs ayında ‘timsah yürüyüşü’ ile ilgili çalışmamız olacak ve şampiyonluk etkinlikleri olacak. Haziranda da konser ve ay sonunda da bir balo düşünüyoruz. Değişik etkinlikler olacak. Bunları tüm yıla yayıyoruz. Yoğun bir yıl yaşayacağız” değerlendirmesinde bulundu.

”Batalla geldiğinde yıldız değildi”
Yeni sezonla ilgili yıldız oyuncu transferinin yapılıp yapılmayacağına ilişkin soruya Uslu, şu yanıtı verdi:

”Yıldızdan yıldıza fark var. Yıldız olabilecek transfer önemli. Bu altyapıdan da dışarıdan da olabilir. Batalla bize geldiğinde yıldız değildi. Böyle bir transfer olduktan sonra yapılır. Alt yapının çok iyi araştırılması lazım. A2’ye gelene kadar çok iyi futbolcular var A takıma adapte edemiyorduk. İnşallah bu yıl bunları da başarırız. Kanatlarda sıkıntı var. Bunları alt yapıdan çözersek uzun süre Bursaspor’un sıkıntısı olmaz.”

İlhan Uslu, reklam konusunda bazı sıkıntılar yaşadıklarını vurgulayarak, şöyle devam etti:

”Reklam konusunda görüşmelerimiz oluyor ama şirketlerin üst düzey yönetimlerinden onay çıkmıyor. Belli aşamaya geliyor, sonra nedense üst düzey yönetimden onay çıkmıyor. Bu yöneticilerin tamamı İstanbul takımlarını tutuyorlar. Şahsi kanaatim Bursaspor bu şekilde engellenmek isteniyor. Taraftarların kulübe destek olan firmalara sempatisi oluyor. Bunu da akıllı olan kullanıyor. Bursaspor artık Türkiye’yi aşan dünya markası. Bursaspor’a ne kadar değer verdiklerini görüyoruz. Maalesef global şirket olduklarını iddia eden Bursa firmaları bunları görmüyorlar. Görürlerse kazanacaklar. Diğer firmalara da çok teşekkür ediyorum.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış