Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Aslan, Düzce’de kükreyecek

Aslan, Düzce’de kükreyecek
Son Güncellenme : 24 Ağu 2013 13:45

Galatasaray Kulübü, Düzce’nin 500 rakımlı Kuyudüzü mevkisinde altyapıya yönelik 400 yatak kapasiteli yatılı spor lisesi kuracak

Gatasaray Kulübü, Düzce'nin 500 rakımlı Kuyudüzü mevkisinde altyapıya yönelik 400 yatak kapasiteli yatılı spor lisesi kuracak

Gölyaka Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal’ın Kuyudüzü mevkisine 400 yataklı yatılı spor lisesi kurulması amacıyla kendilerine resmi başvuruda bulunduğunu söyledi.

Arazi tahsis işlemlerini yürüttüklerini belirten Özkan, “Kulüp, arazi işlemlerinin bitirilmesine müteakip projesiyle birlikte tekrardan çalışmalara başlayacak. 14 spor branşında faaliyetleri varmış. Bu branşlar için altyapıya yönelik tesis kurmak istiyorlar. Bunun içinde 400 yataklı yatılı spor lisesi, futbol, basketbol sahaları, koşu parkurları ve buna benzer tesisler var ama projenin içeriği arazi tahsisinden sonra netliğe kavuşacak” diye konuştu.

Özkan, Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nin Düzce’nin adını kamuoyunda duyurduğuna işaret ederek, sözlerini şöyle tamamladı:
“Fenerbahçe, buraya geldi geleli herkes Topuk’u ve Düzce’yi konuşur oldu. Bizim açımızdan da Kuyudüzü olması mutluluk verici. Kuyudüzü, ilçeyle bitişik bir noktada olması nedeniyle hem ilçe hem de kent açısından çok önemli bir yer. İnşallah arazi tahsis işlemlerinin ardından aslan Düzce’de kükreyecek. Biz bütün takımların burada kükremesini istiyoruz.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış