Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Alves’in bileti kesildi

Alves’in bileti kesildi
Son Güncellenme : 22 Eki 2014 14:55

Alves'in bileti kesildi
Başkan Aziz Yıldırım’ın önceki gün Portekizli yıldızı kulübe çağırarak “Pılını pırtını topla git” demesinin ardından dün toplanan yönetim kurulu da Alves ile yolların ayrılmasına karar verdi

HTSPOR

Fenerbahçe’de beklenen gelişme… Galatasaray derbisinde gördüğü kırmızı kartla yenilginin mimarı olan Portekizli yıldıza ilk büyük tepkiyi başkan Aziz Yıldırım göstermişti… HABERTÜRK’ün duyurduğu gelişmede başkan Yıldırım, kulübe çağırdığı tecrübeli oyuncuya, “Pılını pırtını topla. Seni bu kulüpte görmek istemiyorum” demişti. Yaşananların ardından dün yapılan olağan yönetim kurulu toplantısında da Portekizli oyuncunun durumu görüşüldü. Bruno Alves için otomatikman disiplin talimatlarıyla kesilen 50 bin Euro’luk cezanın yanı sıra oyuncunun kulüp bulunması durumunda hemen gönderilmesi kararlaştırıldı. Kulüp bulana kadar da teknik açıdan konu İsmail Kartal’a bırakıldı. Futbolcunun menajerine de yeni takım bulması konusunda bilgi verildi.

3 MAÇ CEZA BEKLENİYOR
Bu arada Bruno Alves, gördüğü kırmızı kart sonrasında Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildi. Portekizli yıldıza en az 3 maç men cezasının gelmesinin beklendiği öğrenildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış