Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > “Altyapıyı önemsiyorum”

“Altyapıyı önemsiyorum”
Son Güncellenme : 03 Nis 2013 18:27

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, takımın kaliteli bir kadroya sahip olduğunu belirterek, ”Takıma yeni futbolcular kazandırmak için altyapıyı önemsiyorum” dedi.

Uygun, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencilerinin katıldığı ”Yıldızlar Burada Yükseliyor” konulu söyleşide, futbola başlamadan önce güreşle ilgilendiğini söyledi.

Basketbol ve voleybol da oynadığını belirten Uygun, ”Ne yaparsanız yapın ama en iyisi olmaya çalışın. Ben çalıştığım hocalarımın iyi yönlerini örnek aldım. Sizler de çalıştığınız insanların hep iyi yönlerini örnek alın” diye konuştu.

Gaziantepspor’da teknik direktörlüğe başladığı günden beri sorunları çözmek için çalıştığını anlatan Uygun, çok iyi futbolcularla çalıştığını vurgulayarak, ”Takıma yeni futbolcular kazandırmak için altyapıyı önemsiyorum. 6 futbolcuyu denemeye aldım. 1997 ve 1998 doğumlu futbolcuları gözlemliyorum. Onları da A takıma çağıracağım. İyi olanları kadroya alacağım. Genç ve yetenekli futbolcuları destekliyorum” dedi.

Yeni bir sistem üzerinde çalıştığını vurgulayan Uygun, bu çalışmanın içinde BESYO’nun da yer alacağını dile getirerek, öğrenim gören öğrencileri hem eğiteceklerini hem de ekonomik anlamda destekleyeceklerini kaydetti.

Futbolculardan Turgut Doğan Şahin de teknik direktör Uygun’un gelişiyle rahatladıklarını ve puan almaya başladıklarını söyledi. Şahin, hedeflerinin daha üst sıralar olduğunu aktardı.
Muhammet Demir ise Uygun’un takıma gelmesiyle her şeyin değiştiğine dikkati çekerek, bir an önce sahalara dönmek istediğini kaydetti.

GAÜN Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ali Gür, Uygun, Şahin ve Demir’e katılımlarından dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış