Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Almeida’yı ister misin?"

"Almeida’yı ister misin?"
Son Güncellenme : 17 Tem 2014 11:53

"Almeida'yı ister misin?"
İstanbul’da haber bekleyen Almeida konusunda Prandelli’yi iknaya çalışan Aysal, “İsterseniz hemen kampa getirebiliriz” dedi. Çekimser kalan İtalyan hoca, iki gün içinde karar verecek

HTSPOR / Erhan TELLİ

Drogba’nın gidişinin ardından hava toplarında etkili bir yabancı forvet arayışına giren Galatasaray, Beşiktaş’la yollarını ayıran Hugo Almeida’ya gözünü yeniden çevirdi. Yaklaşık iki hafta önce Akmerkez’deki ofisinde görüştüğü Almeida’ya yabancı kontenjanını boşaltana kadar kendilerinden haber beklemesini söyleyen Başkan Ünal Aysal, Avusturya kampında bulunan Prandelli’yi dün telefonla aradı. Almeida’ya soğuk bakan İtalyan hocayı iknaya çalışan Aysal’ın “Maliyeti uygun. Ligi de tanıyor. İsterseniz hemen kampa getirebiliriz” dediği öğrenildi.

HAZIR KITA BEKLİYOR
Prendelli’nin ise Almeida konusunda yine çekimser kaldığı ve Başkan Aysal’dan diğer alternatiflere bakmak için 2 gün süre istediği belirtildi. Bu süre zarfında Almeida’yı bekletmeye devam edecek olan Sarı-Kırmızılılar, bütçeye uygun daha iyi bir alternatif bulamazlarsa, Portekizli’yi transfer edecek. Aysal’dan haber bekleyen yıldız oyuncu, imzayı atar atmaz da Avusturya kampına katılacak.

İMZA PARASI İSTİYOR
Almeida’nın G.Saray’dan istediği rakamlar da belli oldu. Yıldız oyuncu 2+1 yıllık sözleşme karşılığında senelik 2.2 milyon Euro ve ayrıca 2 milyon Euro da imza parası talep etti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış