Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Ali Koç’tan flaş ziyaret

Ali Koç’tan flaş ziyaret
Son Güncellenme : 28 May 2014 18:52

Ali Koç'tan flaş ziyaret
Ali Koç’un başkanlığını yaptığı 1907 Fenerbahçe Derneği’nin başlattığı ‘Adalete Fener Yak’ sloganı ile yeniden yargılanma için başlatılan ziyaret ve görüşmeler devam ediyor

Dernek başkanı Ali Koç ve beraberindeki yöneticiler son olarak, Adalet bakanı Bekir Bozdağ ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile görüştü.

İşte 1907 Derneği’nin görüşmeye dair yayınladığı açıklama;

“Derneğimiz tarafından ‘Adalete Fener Yak’ sloganı ile ‘Kulübümüz, Başkanımız ve Yöneticilerimizin yeniden adil yargılanması’ adına başlatılan imza kampanyasında toplanan imzalar, ilgililerine iletilmeye devam ediyor.

Change.org imza platformu üzerinden başlatılan; renk farkı gözetmeksizin toplumun her kesiminden kısa sürede büyük destek görerek altı yüz bin sayısına yaklaşan imza, Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül, Anayasa Mahkemesi Başkanı Sayın Haşim Kılıç, MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, CHP Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ardından bu kez TC Adalet Bakanlığı’na ve Türkiye Barolar Birliği’ne iletildi.
Dernek Başkanımız Sayın Ali Y. Koç ve Yöneticilerimiz Simla T. Bayazıt, Fethi Pekin ve Can Gebetaş tarafından gerçekleştirilen ziyarette, 38 klasörden oluşan, Fenerbahçe’nin yeniden adil yargılanmasını talep eden imza ve bu talebe dair yorumlar, Adalet Bakanı Sayın Bekir Bozdağ ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Sayın Metin Feyzioğlu’na teslim edildi.

Ziyaretler esnasında; Dernek Başkanımız ve Yöneticilerimiz; Kulübümüzün, Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimizin, yeniden adil yargılanma talebinin, kamuoyuna daha güçlü bir sesle iletilmesine imkan sağlayan kampanya ve imzalar ile ilgili bilgi verdi.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış