Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Albayrak: Volkan’a yapılanlar kabul edilemez

Albayrak: Volkan’a yapılanlar kabul edilemez
Son Güncellenme : 17 Kas 2014 15:44

Albayrak: Volkan'a yapılanlar kabul edilemez
Galatasaray’ın yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Volkan Demirel’e yapılanların kabul edilemez olduğunu ifade etti

Türk Telekom Arena’da oynanan Türkiye – Kazakistan maçı öncesinde kendisine gösterilen küfürlü tepkiden dolayı sahayı terk eden ve maça çıkmayan Volkan Demirel için bir yorum da Galatasaray cephesinden geldi.

Galatasaray’ın yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Fanatik’e yaptığı açıklamada “Volkan’a yapılanlar kabul edilemez. Milli Takım için sahada bulunan bütün çocuklar bizim oyuncularımız. Nenden yapıldığına anlam veremiyorum. Zaten artık kimse maçlara gelmiyor. Gelenler de bunları yapıyor. Böyle devam ederse kimse maç izleyemeyecek. Bunlar yakışmıyor. Lütfen artık daha dikkatli olalım” ifadelerini kullandı.

VOLKAN DEMİREL SAHAYI TERK ETTİ

ALİ DÜRÜST: STATLARDAN KÜFÜRÜ UZAKLAŞTIRMALIYIZ
Galatasaray Sportif A.Ş’de yer alan ve camianın önde gelen isimlerinden biri olan Ali Dürüst, maçın ardından yaptığı yorumda her türlü küfür olayına karşı olduklarını ancak oyuncuların da profesyonel olduğunu ifade etti.

Volkan Demirel’in yaşadıklarını ‘kötü’ olarak nitelendiren Dürüst, “Statlarda her türlü küfür olayına karşıyız ve gerekli tüm önlemleri de almaya çalışıyoruz. Sadece Fenerbahçe ile değil, tüm kulüpler ile bu konuda bir çalışma yapabiliriz. Statlardan küfürü uzaklaştırmalıyız” şeklinde konuştu.

 SOSYAL MEDYADA VOLKAN DEMİREL PATLAMASI

VOLKAN DEMİREL CEZA ALACAK MI?

VOLKAN DEMİREL KRİZİNE FENERBAHÇE’DEN İLK TEPKİ

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış