Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Albayrak krizi!

Albayrak krizi!
Son Güncellenme : 26 Ağu 2014 11:35

Albayrak krizi!
Abdurrahim Albayrak, takım uçağıyla İstanbul’a dönmek istediği ancak bu talebi reddedildi

HTSPOR
Galatasaray’da dün Fenerbahçe ile oynanan Süper Kupa mücadelesi öncesinde hareketli saatler yaşandı… Ünal Aysal başkanlığında iki dönem yöneticilik yapan Abdurrahim Albayrak, karşılaşma sonrası takım uçağı ile İstanbul’a dönmek istedi ancak yöneticilerin engeliyle karşlaştı.

Olay şu şekilde gelişti: Tatilini Çeşme’de yapan Abdurrahim Albayrak, Süper Kupa maçında Galatasaray’ı yalnız bırakmamak için Manisa’ya geldi. Karşılaşma öncesi takımın kamp yaptığı oteli ziyaret eden Albayrak, gece de takım uçağıyla İstanbul’a dönmek istedi. Ancak Sarı-Kırmızılı yöneticiler, uçakta yer olmasına karşın Abdurrahim Albayrak’ın bu isteğini geri çevirdi. Bunun üzerine ikinci başkan Özkan Olcay’la görüşen Albayrak, “Herkesin bir devri var. Bu devir senin devrin değil” yanıtı ile iyice şoke oldu.

MAÇI İZLEMEDEN İSTANBUL’A GİTTİ
Uçağa birçok eski yöneticinin alınıp kendisinin alınmamasına içerleyen Abdurrahim Albayrak, yapılan bu hareket sonrasında çılgına döndü. Kendisine büyük bir saygısızlık yapıldığını düşünen eski idareci, maçı izlemeden İstanbul’a gitti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış