Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Ahlaksızlığın hesabı sorulacak"

"Ahlaksızlığın hesabı sorulacak"
Son Güncellenme : 05 Haz 2014 22:01

"Ahlaksızlığın hesabı sorulacak"
Galatasaray’dan çok sert açıklama

Fenerbahçe taraftarlarının kurduğu Zorkoflar grubu, şampiyonluk kutlamasında Galatasaraylı  futbolcuların maskelerini kutlamada sahne alan kadınların yüzlerine yerleştirip çirkin ve tartışılacak bir davranışa imza atmıştı.

Bu olay üzerine Galatasaray Kulübü resmi internet sitesinden sert bir açıklama yaptı:
“Bugün bir gazetenin magazin ekinde, kulübümüzün ve futbolcularımızın kişilik haklarına ağır saldırı niteliğindeki hakaret suçunu işleyen kişilerin ve yayınlayarak bu suça ortak olanların yargı önünde hesap vermeleri için yasal süreç derhal başlatılacaktır.

Yapanların ve yayınlayanların zeka düzeyleri ve ahlak anlayışlarını ortaya koyan fiille ilgili olarak basın kuruluşlarının da harekete geçmesi için gereken başvurularda bulunulacaktır.
Bu fiili işleyenlerle aynı seviyede yer almamak için başkaca bir açıklama yapılmayacak ve bu ahlaksızlığın hesabı yargıda sorulacaktır.

Galatasaray camiası; açılacak tazminat ve ceza davalarıyla , bu suçu işleyenlerin ve yayın yoluyla suça iştirak edenlerin, yasaların gerektirdiği en ağır cezalara çarptırılmaları için başlatılan hukuki sürecin yakın takipçisi olacaktır.”

İŞTE O HABER:
Sosyete ve iş dünyasından Fenerbahçe taraftarlarının kurduğu Zorkoflar grubu, önceki gün takımlarının şampiyonluğunu kutladı. Bir teknede yapılan kutlamada çok konuşulacak kareler ortaya çıktı. Galatasaraylı Wesley Sniejder, Hakan Balta, Selçuk İnan, Semih Kaya, Sabri Sarıoğlu’nun yüzlerini bikinili kız fotoğraflarının üstüne yerleştirtip poster hazırlayan Zorkoflar grubu üyeleri, Melo’nun yüzünü ise bir Pitbull’a yerleştirdi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış