Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "9 dairem vardı, 4 tane kaldı"

"9 dairem vardı, 4 tane kaldı"
Son Güncellenme : 06 Haz 2014 12:07

"9 dairem vardı, 4 tane kaldı"
Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, eski yöneticilerin mal varlığı ile ilgili iddialarına yanıt verdi

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, eski başkan Sadri Şener ile görev yapan yöneticilerin hakkındaki iddialarına cevap verdi. Hacıosmanoğlu, “Kulübü zarara uğrattığımızı söylediler. Kendi aldıkları futbolculara ödenen bonservislere bakalım. Adrian’a verilen 5 milyon Euro bugün geldiği kulübün değeridir. Alanzinho’yu 1 milyona Ankaraspor almazken biz 4 milyon $’a aldık. 2 milyon $’a alınacak Henrique’nin 4 milyona nasıl dolambaçlı yollarla transfer edildiği de malumdur” dedi.

“1 LİRA YEDİRTMEM”
Kendilerine yapılan ithamların hataları örtme çabası olduğunu kaydeden Hacıosmanoğlu, kulüp içerisinde kendi üzerine yazılan paralar için, “Fatih Üner’in sıkışık olduğumuz dönemde şahsıma verdiği 3 milyon TL’yi “İbrahim Hacıosmanoğlu adına emanettir” şeklinde Trabzonspor hesabına gönderdi. Olay bu… Ayrıca mal varlığımı da sormuşlar… Başkan olduğumda 9 dairem vardı, 4 tane kaldı… Param da azaldı… Ne Trabzonspor’un 1 lirasını yerim, ne de yedirtirim” ifadesini kullandı.

“PARALEL YAPI VAR”
Hacıosmanoğlu Trabzon’da derin bir paralel yapılanmanın olduğunu belirterek, “Bu yapı Trabzonspor’u her zaman kendi çıkarı için kullanmıştır” dedi. Şener’in kulübe yaptığı bağışa değinen Hacıosmanoğlu, “3 milyon $’a yakın bir paradır. Şener’in işleri bozulmuştu ve eğer kulübe bağışlamasaydı o paraya el koyulacaktı. Mecburi bir bağıştır. Ancak bu para nasıl 61 milyon $ olmuştur anlamak mümkün değil” diye konuştu.

(Sabah)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış