Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > 4. yıldızı takacağız

4. yıldızı takacağız
Son Güncellenme : 29 Nis 2014 10:18

4. yıldızı takacağız
Şampiyonluk gecesinde futbolcular, Aziz Yıldırım’a söz verdi

HTSPOR

Fenerbahçe şampiyonluğu doya doya kutlamaya başladı… Çaykur Rizespor maçının ardından Şükrü Saracoğlu Stadı’nda başlayan kutlamalar sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü… Sarı-Lacivertliler, ilk önce şampiyonluk yemeğinde bir araya geldi. Paper Moon Restorant’ta düzenlenen yemeğe başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler, futbolcular ve aileleri katıldı. Esprilerin havalarda uçuştuğu, kahkahaların tavan yaptığı gecede önemli bir gelişme de yaşandı. Futbolcular adına takım kaptanları Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel başkan Aziz Yıldırım’ı duygulandıran bir konuşma yaptılar. Kaptanlar başkan Yıldırım’a, “Size söyleyeceklerimiz tüm takım arkadaşlarımızın duygu ve düşünceleridir. Önümüzdeki sezon şartlar ne olursa olsun 4. yıldızı takacağız. Siz ceza evinde olsanız da olmasanız da 4. yıldızı takacağız. Tüm takımın tüm personelin de buna inancı tam. Bunun sözünü veriyoruz. Bu mutluluğu size yaşatacağız” dediler. Bu sözler sonrasında başkan Aziz Yıldırım’ın hayli duygulandığı öğrenildi.

SABAHA KADAR EĞLENDİLER
Paper Moon Restorant’ta yenilen şampiyonluk yemeğinin ardından hızını alamayan Sarı-Lacivertliler, soluğu ünlü gece kulübü Reina’da aldılar. Futbolcular sabahın ilk ışıklarına kadar şampiyonluğu doyasıya kutlayarak geride bıraktıkları sezonun yorgunluğunu biraz olsun attılar.

YANAL GECEYE KATILMADI
Ersun Yanal’ın şampiyonluk yemeğine katılmaması dikkat çekti. Bu durumun spekülasyonlara neden olması üzerine Yanal, “Daha önceden yapmış olduğum bir program vardı. Şampiyonluk yemeği de planlanmış bir şey değildi, doğaçlama gelişen bir olaydı. Başkanımız ve Mahmut Uslu bey de beni aradı ve onlara da aynı şeyi söyledim. Bizim aramızda dargınlık, kırgınlık yok” dedi. Sözleşme yenileyip yenilememe konusunda ise tecrübeli çalıştırıcı, “Ben Fenerbahçe’nin askeriyim. Ne zaman ‘gel’ derlerse gelirim. Benim için bir sorun yok” dedi. Yanal, skorer.com’a ise “Başarının alternatifi olur mu? Başarılı mıyız? Evet. Ben de elbette devam etmek daha büyük başarılar kazanmak istiyorum. Yakışıklı erkek yoktur. Çirkin erkek de yoktur. Başarılı erkek vardır” açıklamasını yaptı.

‘BiZi KISKANIYORLAR’
Volkan Demirel’den övgü dolu sözler… Şampiyonluk gecesinde FBTV’ye konuşan Sarı-Lacivertliler’in tecrübeli file bekçisi, “Biz sadece 24 kişiden oluşan bir takım değiliz. Biz çok büyük bir aileyiz, her geçen gün çok daha büyüyoruz. Sadece sahaya çıkan 11 veya kulübede oturan 18 ya da 24 kişilik bir takım değiliz. Her geçen gün de çok daha büyüyoruz. Taraftarımızla, yönetimimizle, hocamızla… Biz çok değişik, içine girince anlaşılan bir camiayız. Bunu dışarıdan görenler bizi kıskanıyor da çekemiyor da olabilirler” ifadelerini kullandı.

‘GURURLA TAŞIDIM’
Geceye, Lefter Küçükandonyadis’in cenazesinde giydiği efsane çubuklu formayla katılan Volkan, “Birkaç gün beni böyle görebilirler. ‘Üzerine mi yapıştı?’ derlerse, yapıştığından değil, sevdiğimdendir. Bu formayı sakladım, kimseye vermek istemedim. Gururla taşıdım” diye konuştu.

GECENİN YILDIZLARI TOPUZ VE MEİRELES
Gerek Paper Moon’daki şampiyonluk yemeğinde, gerekse daha sonra gidilen Reina’da geceye damgasını vuran isimler, Mehmet Topuz ve Meireles oldu. Topuz, yaptığı esprilerle arkadaşlarını kahkahalara boğarken Portekizli yıldız da söylediği Türkçe şarkılarla herkesi coşturdu. Meireles’in özellikle Ankara’nın bağları şarkısını söylemesiyle tüm takım piste fırladı.

‘RAHAT EĞLENSİNLER’
Fenerbahçe’nin Paper Moon’da düzenlediği coşkulu şampiyonluk yemeği gece geç saatlere kadar sürdü. Futbolcular daha sonra Reina’ya gitmek üzere yemekten ayrılmaya başladılar. Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler ise “Futbolcular rahat rahat eğlensin” diyerek yemekten sonra takımdan ayrıldılar. Bu arada Paper Moon’daki yemekte Yıldırım’ı oynamaya kaldırmak isteyen futbolcular bunda başarılı olamadılar.

‘AKŞAMA GELECEĞİM’
Şampiyonluğun resmen ilan edilmesinden sonra Şükrü Saracoğlu Stadı’nda çalınan, “Akşama Geleceğim” şarkısı yemekte de sürekli dinlendi. Aslında bu şarkıyı pek bilen olmasa da futbolcuların otobüste sürekli dinledikleri öğrenildi. Bunun için de çalınmasını özellikle futbolcular istedi. Gece boyunca da bu şarkı eşliğinde futbolcular pistten inmeyip kurtlarını döktüler.

ŞAMPİYONLUK YORUMLARI
Emmanuel Emenike:
“Moskova’ya gittiğimde Fenerbahçe’nin bir oyuncusu gibiydim. Hiçbir zaman buradan ayrılmamıştım. Moskova’daki arkadaşlarımın bazıları bana, ‘Neden Moskova’dan İngiltere’ye gitmedin, ya da bir Avrupa kulübüne gitmedin, Fenerbahçe’ye geri döndün?’ diye kızdılar. Ancak ben burada çok mutluyum. Ben Fenerbahçe’den hiç bir zaman gitmedim, burada kaldım. Bütün takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum.”

Emre Belözoğlu: “Başkan Aziz Yıldırım ve Sarı-Lacivertli formayı çok seviyoruz. Takım arkadaşlarım ve bu camiaya mensup ne kadar insan varsa, onlarla ne kadar gurur duysam azdır. Galibiyetleri taçlandırmak şampiyonlukların gelmesi büyük mutluluk ama Fenerbahçe olmak, bu duyguyu yaşamak bu arkadaşlığı oluşturmak bence imkansız. Geldiğim günden beri hep bunu söylüyorum, bu camiayı hep kendime ait hissettim. İnşallah böyle de devam eder.”

Mehmet Topal: “Başarının arkasında ailelerimizin büyük emekleri var. Tam bir aile gibiyiz. Birbirimiz için yapamayacağımız şey yok. Bu camia, bu takım, 3 yıldır nasıl bir aile olduğumuzu çok iyi gösteriyor. Çok zor bir şampiyonluk. Hak ettiğimiz bir şampiyonluk. Bütün taraftarlara hediye olsun.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış