Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > 2018’e kadar devam

2018’e kadar devam
Son Güncellenme : 08 Eki 2014 17:14

2018'e kadar devam
Türkiye Futbol Federasyonu, Mercedes-Benz Türk ile olan işbirliğini 2018 yılı sonuna kadar uzattı

Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine TFF Başkanı Yıldırım Demirören, 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Rainer Genes ile Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün ve milli takım oyuncuları katıldı.

İmza töreni öncesinde konuşan TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, spor pazarlamasında dünyaya örnek bir işbirliği gösterdiklerini söyledi.

Yardımcı, 18 yıl kesintisiz süren ortaklığın 20. yılını da 2 yıl sonra kutlayacaklarını belirterek, “Hiç azalmayan bir destek. Başarılarla dolu, görkemli bir yolculuk. Bu işbirliğinde tüm markaların alacağı mesajlar olduğuna inanıyorum. Büyük markalar her zaman köklü ve büyük takımların yanında yer almalı” dedi.

Rainer Genes ise futbolun Türkiye’deki en popüler spor olduğuna dikkati çekerek, “Herkes futbol milli takımını destekler. Bu işbirliği, türünün en istikrarlı ve uzun soluklu çalışmalarından biridir. 1996 yılında başlayan sponsorluğumuzla TFF’nin en eski sponsoruyuz. Daha uzun yıllar bu desteğin sürmesini istiyoruz. Türkiye, Almanya dışında futbolda desteklediğimiz tek ülke. Konforlu, güvenilir ve çevre dostu araçlarımızla milli takıma destek oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Süer Sülün de yeni araç teslimi için bir araya geldiklerini vurgulayarak, “18 yıl önceki sponsorluğumuz tek araçla başlamıştı. Bir otobüsle başlayan yolculuğumuza; 72 otomobil, 3 özel dizayn edilmiş otobüs ve 10 hafif ticari araçla devam ediyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile Rainer Genes, 2018 sonuna kadar sürecek sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

Genes, imza törenin ardından Yıldırım Demirören, Servet Yardımcı ile Fatih Terim’e otobüs maketi hediye etti. Başkan Demirören ise Rainer Genes’e 12 numaralı forma verdi. İmza töreninin ardından Başkan Demirören, A Milli Takım teknik heyeti ve oyuncuları yeni araçların önünde basın mensuplarına görüntü verdi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış