Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “2 tane çok önemli maç var”

“2 tane çok önemli maç var”
Son Güncellenme : 23 Tem 2013 22:01

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal açıklamalarda bulundu

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal açıklamalarda bulundu

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, GS TV’de ‘Günün Manşeti’ programında Galatasaray Yüzme Takımı ile buluşurken, futbol takımı hakkında değerlendirme yaptı.

Aysal şöyle konuştu:
“Bizler sadece hedefleri gösteriyoruz. Son 2 sezonda tüm alanlarda camia başarıyı istedi ve elde etti. Bütün hazırlık dönemlerinde olduğu gibi hocamız oyuncuları teker teker deniyor. Bazılarının performansları düşebiliyor. Buna bir deneme-yanılma dönemi diyelim. İki tane çok önemli maç oynayacağız Emirates Cup’ta. O maçlar hazır olup olmadığımızı görmek için daha iyi bir veri olacak. 2013-2014 sezonunda Galatasaray’ın tüm branşlarda başarılı olacağına inanıyorum”

AYSAL YÜZÜCÜLERLE BİR ARAYA GELDİ
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yerel ve uluslararası müsabakalarda başarılı sonuçlar alan Galatasaray Yüzme Takımı sporcularıyla bir araya geldi.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi’ndeki GSStore Ülker Fanzone’da gerçekleşen buluşmaya Aysal, kulüp icra kurulu başkanı Lutfi Arıboğan, yüzme şubesi koordinatörü Yılmaz Özüak, yüzme şubesi menejeri Ali Özüak, sporculardan Hazal Sarıkaya, İskender Başlakov, Kemal Arda Gürdal, Doğa Çelik, Güven Duvan, Nezir Karap, Alpkan Örnek, Mustafa Kubilay Atay ve Kaan Özcan katıldı.

Aysal, tebrik ederek başarıların devamını dilediği sporculara, kulüp tarafından tarafından hazırlanan ve sınırlı sayıda basılan “Liderlik İçin Doğdu” adlı kitabı hediye etti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış