Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > 12 Dev Adam’ın programı

12 Dev Adam’ın programı
Son Güncellenme : 16 Tem 2013 21:51

2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Takım, hazırlık döneminde 3 özel turnuvaya katılacak

2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda mücadele edecek A Milli Takım, hazırlık döneminde 3 özel turnuvaya katılacak

İtalya’nın Bormio kasabasında 17-29 Temmuz tarihlerinde kondisyon kampı yapacak milliler, kampın ardından Ljubljana, Belgrad ve İstanbul’da katılacağı turnuvalarla şampiyonaya hazırlanacak.

Ljubljana turnuvası için 1 Ağustos Perşembe günü Slovenya’ya gidecek A Milli Takım, 2-4 Ağustos tarihlerindeki turnuvada Slovenya, Sırbistan ve Letonya ile mücadele edecek. Milliler, 8 Ağustos Perşembe günü de Belgrad’a giderek, 10-11 Ağustos tarihlerinde Slovenya, Sırbistan ve Ukrayna’nın yer aldığı özel turnuvaya katılacak. “12 Dev Adam” turnuva öncesi Ukrayna ile 9 Ağustos Cuma günü özel maç yapacak.

Çek Cumhuriyeti ile İstanbul’da karşılaşacak
A Milli Takım, hazırlıklar kapsamında Çek Cumhuriyeti ile İstanbul’da 16-7 Ağustos tarihlerinde iki özel maçta karşı karşıya gelecek. “12 Dev Adam”, Avrupa Şampiyonası öncesinde son olarak İstanbul’da, 23-25 Ağustos tarihlerinde yapılacak “Spor Toto World Cup” turnuvasına katılacak. Turnuvada Türkiye’nin yanı sıra Sırbistan, Belçika ve Hırvatistan mücadele edecek.

Bormio’dan döndükten sonra turnuvalar dışında hazırlıklarını İstanbul’da sürdürecek milli takım, Avrupa Şampiyonası için 2 Eylül Pazartesi günü Slovenya’ya gidecek.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış