Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > “110 yıldır aşkla, fedakarlıkla…”

“110 yıldır aşkla, fedakarlıkla…”
Son Güncellenme : 01 Nis 2013 19:23

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi’nin Nisan sayısında siyah beyazlı camiaya seslendi. Siyah beyazlı kulübünn 110 yıl önce Serencebey’de bir grup gencin girişimiyle kurulduğunu belirten Fikret Orman şu ifadeleri kullandı:

Bu oluşumun üzerinden 110 yıl geçti. 19 Mart 2013 tarihinde çok özel bir günü hep birlikte yaşadık. 110 yıllık dev çınar olan Beşiktaş, her zaman Türkiye’nin en büyük ve öncü kulübü olmuştur, olmaya da devam edecektir. Bizler bugün Beşiktaş’ın itibarını yaşıyorsak, bunu o değerli büyüklerimize borçluyuz. Gücümüzü tarihimizden alıyoruz. 5 Nisan günü 87. yaş gününü kutlayacağımız değerli büyüğümüz Süleyman Seba’nın nice sağlıklı ve uzun yıllarda Beşiktaşımız’ın sembolü olmasını diliyorum.

110 yıldır sevgiyle, aşkla, fedakarlıkla, emekle, hizmetle, dayanışmayla, birlikle beraberlikle bugünlere gelen Beşiktaşımız, bundan sonraki hedeflerine de bu değerlerimizle, bu tertemiz duygularla ulaşacaktır. Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün başkanı olarak, Beşiktaşımız’ın bugünlere gelmesinde emek vermiş tüm değerli Beşiktaşlılar’ı da minnetle, şükranla anıyorum.

Siyah-Beyaz renklere gönül veren siz değerli taraftarlarımız oldukça, nice 110 yıllar kutlamaya devam edeceğiz.

Ayrıca büyük önderimiz, en büyük Beşiktaşlı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milletimize ve çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor; tüm çocuklarımızın ve yavru kartallarımızın velinimetimiz olduğunu hatırlatıyor, ulu önderimizi minnetle ve özlemle anıyorum.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış