10.Hafta Spor Toto Yarışması
1 Beşiktaş – Çaykur Rizespor
2 Kayserispor – Fenerbahçe
3 Galatasaray – Gençlerbirliği
4 Mersin İdmanyurdu – Trabzonspor
5 Bursaspor – Antalyaspor
6 T.konyaspor – Gaziantepspor
7 Kasimpaşa – M.sivasspor
8 Akhisar Bld.g.spor – Eskişehirspor
9 Osmanlıspor – M.başakşehir
10 Everton – Manchester United
11 Hamburg – B.leverkusen
12 Werder Bremen – B.münih
13 İnter – Juventus
14 Villarreal – Celta De Vigo
15 Real Sociedad – Atletico Madrid
=============
kurallar
10 cift ihtimal
5 tek ihtimalden oluşur
tüm tahminlerini dogru bilenlere spor toto formülleri programı hediye edilir
1 Beşiktaş – Çaykur Rizespor-10
2 Kayserispor – Fenerbahçe-2
3 Galatasaray – Gençlerbirliği-12
4 Mersin İdmanyurdu – Trabzonspor-10
5 Bursaspor – Antalyaspor-1
6 T.konyaspor – Gaziantepspor-10
7 Kasimpaşa – M.sivasspor-10
8 Akhisar Bld.g.spor – Eskişehirspor-10
9 Osmanlıspor – M.başakşehir-02
10 Everton – Manchester United-1
11 Hamburg – B.leverkusen-12
12 Werder Bremen – B.münih-2
13 İnter – Juventus-0
14 Villarreal – Celta De Vigo-02
15 Real Sociedad – Atletico Madrid-12
1 Beşiktaş – Çaykur Rizespor 1
2 Kayserispor – Fenerbahçe 2
3 Galatasaray – Gençlerbirliği 10
4 Mersin İdmanyurdu – Trabzonspor 02
5 Bursaspor – Antalyaspor 10
6 T.konyaspor – Gaziantepspor 10
7 Kasimpaşa – M.sivasspor 10
8 Akhisar Bld.g.spor – Eskişehirspor 2
9 Osmanlıspor – M.başakşehir 02
10 Everton – Manchester United 02
11 Hamburg – B.leverkusen 10
12 Werder Bremen – B.münih 2
13 İnter – Juventus 2
14 Villarreal – Celta De Vigo 12
15 Real Sociedad – Atletico Madrid 02
1 Beşiktaş – Çaykur Rizespor 1
2 Kayserispor – Fenerbahçe 2
3 Galatasaray – Gençlerbirliği 1
4 Mersin İdmanyurdu – Trabzonspor 02
5 Bursaspor – Antalyaspor 12
6 T.konyaspor – Gaziantepspor 1
7 Kasimpaşa – M.sivasspor 12
8 Akhisar Bld.g.spor – Eskişehirspor 10
9 Osmanlıspor – M.başakşehir 02
10 Everton – Manchester United 12
11 Hamburg – B.leverkusen 02
12 Werder Bremen – B.münih 2
13 İnter – Juventus 02
14 Villarreal – Celta De Vigo 10
15 Real Sociedad – Atletico Madrid 02
1 Beşiktaş – Çaykur Rizespor 1
2 Kayserispor – Fenerbahçe 2
3 Galatasaray – Gençlerbirliği 10
4 Mersin İdmanyurdu – Trabzonspor 02
5 Bursaspor – Antalyaspor 10
6 T.konyaspor – Gaziantepspor 10
7 Kasimpaşa – M.sivasspor 10
8 Akhisar Bld.g.spor – Eskişehirspor 10
9 Osmanlıspor – M.başakşehir 12
10 Everton – Manchester United 02
11 Hamburg – B.leverkusen 2
12 Werder Bremen – B.münih 2
13 İnter – Juventus 02
14 Villarreal – Celta De Vigo 1
15 Real Sociedad – Atletico Madrid 12